O nas

ESG Trends to niezależny portal skupiający się na kluczowych aspektach związanych z ESG (Environmental, Social, Governance). Dostarczamy wiedzę, wyjaśniamy zjawiska, omawiamy istotne wydarzenia oraz prezentujemy najnowsze trendy w obszarze ESG.

Wspieramy firmy na ich drodze do zrównoważonego rozwoju, pokazując dobre praktyki z zakresu ESG i pomagając w promocji takich działań. Naszym celem jest również udostępnianie wiedzy dotyczącej skutecznego prowadzenia i promowania biznesu w duchu zrównoważonego rozwoju. 

Opieramy się na przykładach firm, które już wdrożyły działania z obszaru ESG oraz tych, które przygotowują się do zmian, by być bardziej zorientowanymi na zrównoważony rozwój i zwiększać swoją konkurencyjność.

Prezentujemy case study, rozmowy z ekspertami z dziedziny ESG oraz narzędzia i usługi ułatwiające działania w obszarze zrównoważonego rozwoju. 

Zachęcamy do podejmowania pierwszych kroków na ścieżce do ESG, śledzimy postępy firm i opisujemy zmiany w biznesie kierujące w stronę zrównoważonego rozwoju. 

Pokazujemy, że działania zrównoważone to nie tylko wymóg regulacji, ale też fascynujący temat, który można zgłębiać na wiele sposobów i który odgrywa coraz ważniejszą rolę w kreowaniu customer experience.

Zapraszamy do współpracy i śledzenia nas w mediach społecznościowych – Facebook, LinkedIn, IG oraz subskrybowania newslettera, który wysyłamy raz w tygodniu.